Erkek Aksesuarları

Kadınlar gibi erkeklerin de aksesuarları oldukça önemlidir. Hele ki ilk izlenim için sizin kişiliğinizi tanımlar. Sizlere şimdi aksesuarların tanımı makalesini yazıyorum. Umarım aklınızdaki soru işaretlerini giderir.


Tabaka: Sigara kullanan erkeklerin, ağırlığını ve otoritesini ön plana çıkaran bu aksesuar ''eskimeyen trendler'' arasında yer alıyor. Üzerinde isminizin yazması veya belirttiğiniz şekillerin olması tercihimizdir..


  
Saat: Bu aksesuar erkeklerin temel yapı taşlarındadır. Tarzınızı belli edecek, düşünceleri somutlaştıracak en büyük etkendir. Her erkekte bulunması gereken bu aksesuar, şık bir tasarıma sahip olmalı ve çekiciliğinizi arttırmalıdır.

Bileklik: Metal, döküm, kumaş, ve birçok farklılıklardan elde edilen bu aksesuar; görünümün boşluğunu dolduran yardımcı bir aksesuardır. Son zamanlarda ince ve renkli bilekliklerin trend olduğu gayet açık ve nettir..

Zippo: Yine sigara kullanan erkeklerin, ağırlığını ön plana çıkaran bu aksesuar; şekil ve gösteriş için birebir olmasıyla beraber, ''eskimeyen trendler'' ve ''klasikler'' arasındadır..
Yüzük: Erkekten erkeğe yakışması değişen, yaşa ve tarza göre farklı modelleri bulunan bu aksesuar; otorite sembolü olarak tanımlanabilir. Size uygun yüzüğü, sadece siz seçebilirsiniz. Seçerken aceleci olmayın ve iyi karar verin, çünkü bu yüzük sizin tanımınız olacaktır.Küpe: Farklı bakış alanlarına göre erkeğe uyumlu, uyumsuz olarak adlandırılan bir aksesuar. Tarzı ''klasik'' olanların pek kullanmayacağı ama spor ve rahat tarzların bırakamayacağı bu aksesuar, sempatiklik artısı haricinde; karizma da katabiliyor..


Yorumlar